Контакты
+371 67–29–83–85
+371 26–02–69–58
Rīga, Brīvības iela 106
Jaunumi
Akcija! Klīnikā "Ķīniešu medicīna" sāk darboties organisma pavasara profilakses programma.

No 15. līdz 30.aprīlim - akcija!

Klīnikā "Ķīniešu medicīna" sāk darboties organisma pavasara profilakses programma.

Konsultācija ar pirmo procedūru maksās 15 eiro, parasti 21 eiro.

Tālr. 67298385,

Mob. 26026958,

E-pasts Этот e-mail адрес защищен от спамботов, необходимо разрешить JavaScript для его просмотра

 

Veselības profilakses pavasara programma.

Pavasara sezona ir Koka zīmes laiks pēc TKM, kad par galveno laika apstākļu faktoru kļūst Vējš, un tas ir Aknu pastiprinātas darbības laika sākums.

Ziemas aiziešana (Ūdens, Niere, Aukstums) nozīmē jauna cikla sākšanos, jaunas dzīves sākumu, taču cilvēka organismam tas ir sarežģīts laiks.

Vējš – nav noteicošais faktors, bet tas pastiprina citu patoloģisku faktoru ietekmi, tas ir spējīgs veicināt, izprovocēt hronisku slimību saasināšanu – sākot ar locītavu un mugurkaula problēmām, līdz pat psihiskiem traucējumiem.

Aknas – ir viens no pamatorgāniem, kurš ir atbildīgas par asins deponēšanu un žults izstrādāšanu, tās funkcionālās aktivitātes traucējumu gadījumā, var provocēt citas dažādas izmaiņas.

Galvas sāpes, redzes traucējumi, gremošanas sistēmas problēmas, miega traucējumi, emocionālie traucējumi, bezmiegs – tas viss varētu būt aknu funkcionālās patoloģijas traucējumu sekas.

Pavasarim sākoties – var parādīties aknu problēmas vai pastiprināties tās, ja aknu problēmas ir hroniskas. Pavasaris ir īpašs periods, kad var parādīties izmaiņas arī visos citos orgānos.

Klīnika “Ķīnas medicīna” piedāvā profilakses programmu darbam ar visu organismu pavasara periodā.

Programmā iekļauta pacienta apskate, diagnostika ar TKM metodēm, nepieciešamās procedūras – akupunktūra, piededzināšana, lāzerterapija, fitoterapija ar ķīniešu preparātiem utt., ar mērķi koriģēt organisma funkcionālos traucējumus.

Kurss sastāv no 10 procedūrām.

 
«SākumsIepriekšējais12345678TālākBeigas»

Design by "Indesart"
Latvijas Reitingi